- 21. Klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
- (Technikum 2016-2017)
- Wychowawca: Ilukowicz Marzena SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Wardziak Paulina Zastępca: Lityńska Dagmara Skarbnik: Wyrobkiewicz Dominika Uczniowie (27): Borowik Nicole Chałubińska ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 22. Klasa II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
- (Technikum 2016-2017)
- Wychowawca: Romaniuk Izabela SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Wójcik Łukasz Zastępca: Wardęga Weronika Skarbnik: Wojciechowska Agnieszka Uczniowie (27): Adamowicz Natalia Biernacka Alicja ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 23. Klasa III Technikum Weterynarii
- (Technikum 2016-2017)
- Wychowawca: Gieniusz Ewa SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Zwierzchowska Natalia Zastępca: Drabiszczak Izabela Skarbnik: Wełnic Natalia Uczniowie (28): Brzychcy Katarzyna Budnik ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 24. Klasa IV Technikum Weterynarii
- (Technikum 2016-2017)
- Wychowawca: Dudaczyk – Mareczek Iwona SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Grochowski Artur Zastępca: Udycz Patryk Skarbnik: Werachowska Emilia Uczniowie (19): Bednarz Małgorzata ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 25. Klasa I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
- (Technikum 2016-2017)
- Wychowawca: Bindas Jacek SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Wasilewska Ewelina Zastępca: Walus Weronika Skarbnik: Wasilewska Sylwia Uczniowie (30): Biedka Agata Brzozowska Wiktoria Chodorowska ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 26. Klasa II Technikum Weterynarii
- (Technikum 2016-2017)
- Wychowawca: Górzyńska Justyna SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Karmelita Dominika Zastępca: Arasim Daria Skarbnik: Pietrzak Katarzyna Uczniowie (20): Arasim Daria Biesiada Nikola Kaczmarczyk ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 27. Klasa I Technikum Weterynarii
- (Technikum 2016-2017)
- Wychowawca: Pawłowicz Joanna SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Zastępca: Skarbnik: Uczniowie (22): Baran Dominika Daszkiewicz Alicja Gacal Angelika Grygiel Natalia Hoc Milena Jączkowska ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 28. Klasa III Liceum Ogólnokształcące – ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo
- (Liceum 2016-2017)
- Wychowawca: Mikita Elżbieta SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Komarowski Bartosz Zastępca: Stark Maria Skarbnik: Dydacka Monika Uczniowie (34): Atrachimowicz Tomasz Basiejko ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 29. Klasa II Liceum Ogólnokształcące – ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo
- (Liceum 2016-2017)
- Wychowawca: Lamczyk- Sobolewska Sylwia SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Onisk Karolina Zastępca: Śmiechowska Kamila Skarbnik: Raniszewski Jarosław Uczniowie (34): Arasim Szymon ArendaczMikołaj ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 30. Klasa III Liceum Ogólnokształcące – ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo
- (Liceum 2017-2018)
- Wychowawca: Lamczyk- Sobolewska Sylwia SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący – Dyczko Wojciech Z-ca przewodniczącego – Jakubik Karolina Skarbnik – Michałowski Michał Uczniowie (17): Arasim Szymon ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 31. Klasa II Liceum Ogólnokształcące – ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo
- (Liceum 2017-2018)
- Wychowawca: Andrzej Turczyn SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca – Onisk Karolina Z-ca przewodniczącej – Bobrowski Kamil Skarbnik – Śmiechowska Kamila Uczniowie (28): 1 Antoniak Marcel ...
- Utworzone: 29 październik 2017
- 32. Klasa IV Technikum Agrobiznesu / Technikum Ochrony Środowiska
- (Technikum 2015-2016)
- Wychowawca: mgr Violetta Wysocka SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca: Zalejasz Karolina Zastępca: Hoyer Izabela Skarbnik: Zandarska Agata Uczniowie: Technikum Ochrony Środowiska (8) Fieckowicz ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 33. Klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
- (Technikum 2015-2016)
- Wychowawca: mgr Urszula Kocielska SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca: Klepsa Katarzyna Zastępca: Bruksztus Sandra Skarbnik: Bielasz Dominika Uczniowie (28): Bielasz Dominika Bruksztus Sandra Burzyńska ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 34. Klasa I Liceum Ogólnokształcące – ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo
- (Liceum 2016-2017)
- Wychowawca: Turczyn Andrzej SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący: Dyczko Wojciech Zastępca: Pasieczny Oskar Skarbnik: Michałowski Mikołaj Uczniowie (25): Bobrowska Klaudia Bogulak Kinga ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 35. Klasa I Liceum Ogólnokształcące – ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo
- (Liceum 2017-2018)
- Wychowawca: Barbara Kubów SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodniczący – Gajewski Wiktor Z-ca przewodniczącego – Ruszlewicz Zuzanna Skarbnik - Saczkow Julia Uczniowie (28): 1. Bartczak Jakub 2. Biesiada ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 36. Klasa IV Technikum Weterynarii
- (Technikum 2015-2016)
- Wychowawca: mgr inż. Stanisław Moroza SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca: Kozłowska Klaudia Zastępca: Nowicka Roksana Skarbnik: Nowakowska Agnieszka Uczniowie (24): Bereszko Katarzyna Głowacka ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 37. Klasa III Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
- (Technikum 2015-2016)
- Wychowawca: mgr Marzena Ilukowicz SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca: Stankiewicz Mateusz Zastępca: Wardziak Paulina Skarbnik: Lytyńska Dagmara Uczniowie (28): Borowik Nicole Chołubińska Justyna ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 38. Klasa III Technikum Weterynarii
- (Technikum 2015-2016)
- Wychowawca: mgr inż. Iwona Dudaczyk-Mareczek SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca: Grochowski Artur Zastępca: Dłużniewska Adrianna Skarbnik: Werachowska Emila Uczniowie (22): Bednarz Małgorzata ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 39. Klasa II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
- (Technikum 2015-2016)
- Wychowawca: mgr Jan Gulczewski SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca: Piecewicz Aleksandra Zastępca: Dudzińska Monika Skarbnik: Dziarmaga Justyna Uczniowie: Bakuła Magdalena Borowczak Klaudia Bugaj ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
- 40. Klasa II Technikum Weterynarii
- (Technikum 2015-2016)
- Wychowawca: mgr inż. Ewa Gieniusz SKŁAD SAMORZĄDU: Przewodnicząca: Zwierzchowska Natalia Zastępca: Drabiszczak Izabela Skarbnik: Wełnic Natalia Uczniowie (28): Brzychcy Katarzyna Budnik Oliwia ...
- Utworzone: 21 listopad 2016
Nauka zdalna
W naszej szkole
Nasz Facebook
Polecamy
- Autor: Radosław Grębski, Joanna Kalabińska
- Zniżka: 40%
- Cena:
69.0041.40 zł - Typ: Książka
Menu
Erasmus +
Ostatnie wydarzenia
- Zajęcia groomerskie
- Wybory Rzecznika Praw Ucznia
- Zajęcia z klasą I TOŚ - Anatomia ryb
- Świąteczno - Noworoczne spotkanie z emerytami
- Spotkanie wigilijne
- Konkurs "Pierniki i inne świąteczne tradycje bożonarodzeniowe"
- Odpowiedzialność karna nieletnich
- Zaproszenie do konkursu "Pierniki i inne świąteczne tradycje 2023"
- Otrzęsiny klas I
- Światowy Dzień AIDS
Nauka zdalna
Najwyżej oceniane
Dla Ciebie
- Autor: Dariusz Puzyrkiewicz
- Zniżka: 40%
- Cena:
54.9032.94 zł - Status: Dostępna
- Typ: Książka