94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

razemnaswietaSerdecznie zapraszamy uczniów, rodziców oraz pracowników naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”.

 


Celem inicjatywy jest niesienie pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Pierwsze przedsięwzięcie ,,Dzięki Tobie moje święta będą lepsze” to wsparcie Schroniska dla zwierząt w Szczecinku.

Zachęcamy wszystkich do udziału w szkolnej zbiórce karm i akcesoriów dla psów i kotów, która odbędzie się w dniach 14-18 grudnia 2020 r. Czekamy na nasze wsparcie! Ze względu na stan epidemii zbiórka realizowana na terenie szkoły musi mieć bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • razemnaswieta

Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 23

Wczoraj 87

Tydzień 332

Miesiąc 332

Razem 349453

Gościmy

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.236.58.220

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
3
0
2
Dni
1
4
Godzin
0
1
Minut
0
7
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.