94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

1W dniu 30.03.2021r. pan Radosław Wąs zorganizował,w ramach zajęć on-line z klasą II TOŚ, spotkanie z Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Klimatycznej Panią Katarzyną Smętek.


Młodzieżowa Rada Klimatyczna jest organem doradczym i opiniodawczym działającym przy Ministrze Klimatu i Środowiska. Do zadań Młodzieżowej Rady Klimatycznej należy wyrażanie opinii w zakresie spraw objętych działami administracji rządowej klimat i energia, a w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian polityki, strategii i zmian legislacyjnych w zakresie właściwości Ministra Klimatu i Środowiska, w tym propozycji rozwiązań. Podczas spotkania zostały omówione zasady i obszar działalności MRK. Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w spotkaniu zadając pytania i biorąc udział w dyskusji.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 87

Tydzień 362

Miesiąc 1183

Razem 355893

Gościmy

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.204.227.34

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
3
1
Dni
2
0
Godzin
0
5
Minut
0
3
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.