94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

zalacznik1.6 [1024x768]W CEEiRJ w Szczecinku zorganizowano mini wystawę zdjęć ucznia kl. I Technikum Leśnego Jakuba Klimka.


Jakub to prawdziwy pasjonat lasu i zapalony wędkarz, aktywnie działający w sekcji wędkarskiej w CEEiRJ. Kuba w wolnym czasie robi zdjęcia przyrody i prowadzi na Facebooku profil "Piękno Lasu". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a po poluzowaniu obostrzeń na wystawę do CEEiRJ.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • zalacznik1.2
  • zalacznik1.3
  • zalacznik1.4
  • zalacznik1.5
  • zalacznik1.6 [1024x768]

Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu. O co zadbać?

female worker studiesBądźmy szczerzy. Jeśli pracujesz lub uczysz się w domu i aktywność tę przeplatasz z gotowaniem obiadu lub oglądaniem serialu, jest spora szansa, że to nie zadziała. Podobnie zresztą jak w przypadku, gdy układasz się z laptopem w łóżku, a Twoja głowa tęskni za miękką poduszką. Żeby utrzymać właściwy poziom koncentracji i gładko radzić sobie z obowiązkami niedomowymi, warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej do tego przestrzeni, a także o kilka innych aspektów, o których też napomknę.

 

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 87

Tydzień 362

Miesiąc 1183

Razem 355893

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.204.227.34

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
3
1
Dni
1
9
Godzin
3
6
Minut
5
7
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.