94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

Depresja u nastolatkow

Jak rozpoznać sygnały mogące świadczyć o depresji u ucznia i umiejętnie zareagować?


Wzrastająca liczba nieletnich chorujących na depresję powoduje konieczność edukacji w tym temacie osób pracujących z dziećmi i młodzieżą. 20 kwietnia 2021 r. nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w webinarze ,,Kolory depresji”. Kolory depresji to program, którego celem jest uświadomienie nauczycielom, czym jest depresja, jak rozpoznać sygnały mogące świadczyć o tej chorobie u ucznia oraz jak umiejętnie zareagować w przypadku podejrzenia depresji u młodego człowieka. Uczestnicy szkolenia poznali również właściwe sposoby postępowania po zaobserwowaniu tendencji samobójczych oraz po próbie samobójczej ucznia.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • Bez tytułu2
  • Bez tytułu3
  • Bez tytułu4
  • Bez tytułu5
  • Bez tytułu6
  • Bez tytułu7
  • Bez tytułu8
  • Depresja-u-nastolatkow

Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 87

Tydzień 362

Miesiąc 1183

Razem 355893

Gościmy

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.204.227.34

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
3
1
Dni
2
0
Godzin
1
8
Minut
1
9
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.