94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Łódź to miasto, które zaskakuje. Łączy nowoczesność z historią.

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Podczas 3-dniowej wycieczki zobaczyliśmy najpiękniejszy polski deptak- ulicę Piotrkowską, przebudowaną w wielkim stylu przędzalnię, w której mieści się Centrum kulturowo-rozrywkowe Manufaktura, Łódzką Filmówkę, Planetarium, Pasaż Róży, Łódzkie Murale i wiele innych atrakcji.... W drodze powrotnej odwiedziliśmy miasto Kopernika, gotyku i pysznych pierników- Toruń. Wróciliśmy nieco zmęczeni ale szczęśliwi, zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń. Wycieczkę zorganizowały pani Katarzyna Bohdziewicz i pani Agnieszka Jaćkowska.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Samodzielne nadrabianie materiału w domu. Jak się do tego zabrać?

self learningGdyby odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu była prosta, pewnie na świecie mielibyśmy samych geniuszy. Szukanie złotego środka nie jest jednak drogą na skróty. Poniżej zebrałam wskazówki dotyczące metod, które mogą w tym pomóc. Oto krótkie kompendium informacji dotyczących nauki w domu. Dowiesz się z niego od czego należy zacząć nadrabianie zaległości i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
2
Godzin
3
3
Minut
5
9
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.