94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji za czas i cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, wsparcie, pomocne dłonie i gorące serca.

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Życzenia złożyła także Przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Borys. Podczas akademii pani dyrektor Joanna Buzała podziękowała wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom wręczając Nagrody Dyrektora. Całą uroczystość, która przebiegała w miłej, serdecznej atmosferze, pełnej uśmiechów i wzruszeń, zorganizowali uczniowie klas III oraz Samorząd Szkolny. Tego dnia podczas Powiatowych Obchodów Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele naszej szkoły odebrali nagrody i medale:

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała pani Violetta Wysocka,

Brązowy Medal za długoletnią służbę- pani Urszula Kocielska

Nagrodę Starosty Szczecineckiego- pani Katarzyna Bohdziewicz i pani Justyna Górzynska.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
3
Godzin
1
6
Minut
0
7
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.