94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

16 października uczniowie uczestniczyli w Warsztatach Budowania Relacji organizowanych przez Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii oddział w Szczecinku w ramach projektu "Akademia sztuki".

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Prowadzący warsztaty, pan Mirosław Gliniecki z Teatru STOP, zabrał uczestników w niezwykłą podróż, ku bardziej satysfakcjonującym relacjom wykorzystując aktywne metody takie jak: odgrywanie ról, modelowanie informacji zwrotnych, dyskusja, ćwiczenie wystąpień publicznych, dialog motywujący.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak czytać, by zrozumieć i zapamiętać treść?

readsWydawać by się mogło, że czytanie to taka umiejętność, którą jak już się posiądzie, to raz a dobrze. Jednak skoro możemy wytrenować i kontrolować nawet takie naturalne procesy jak oddychanie, to czemu nie moglibyśmy podszkolić się w składaniu literek? Zwłaszcza, że od tego etapu do rozumienia treści jeszcze daleka droga. Poznaj więc kilka technicznych porad, jak czytać, by odkodować tekst, nie tylko na poziomie semiotycznym.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
2
Godzin
0
4
Minut
0
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.