94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

31 października 2023 roku uczniowie klasy 1 TL i 1 LO LA/STR wybrali się razem z nauczycielami na cmentarz komunalny w Szczecinku, aby uczcić pamięć zmarłych nauczycieli pracujących w naszej szkole.

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Młodzież zapaliła znicze na mogiłach pracowników naszej szkoły. Spacer alejkami cmentarza wprowadził uczniów w nastrój zadumy, refleksji oraz wspomnień, które przybliżył nam Profesor Andrzej Gieniusz.

W ten sposób okazujemy zmarłym pamięć i wdzięczność za ich trud włożony niegdyś w nauczanie i wychowanie wielu pokoleń.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak czytać, by zrozumieć i zapamiętać treść?

readsWydawać by się mogło, że czytanie to taka umiejętność, którą jak już się posiądzie, to raz a dobrze. Jednak skoro możemy wytrenować i kontrolować nawet takie naturalne procesy jak oddychanie, to czemu nie moglibyśmy podszkolić się w składaniu literek? Zwłaszcza, że od tego etapu do rozumienia treści jeszcze daleka droga. Poznaj więc kilka technicznych porad, jak czytać, by odkodować tekst, nie tylko na poziomie semiotycznym.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
3
Godzin
5
0
Minut
4
2
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.