94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

W środę 15 listopada w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku odbyła się kolejna edycja Targów Edu Day, skierowanych do maturzystów z regionu powiatu szczecineckiego.
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Uczniowie w ramach targów spotkali się z przedstawicielami uczelni wyższych, skorzystali z porad ekspertów, a przede wszystkim mieli okazję zapoznać się z możliwościami kontynuacji dalszej nauki na studiach wyższych lub podjęcia atrakcyjnej pracy.
Na targach dostępne były stanowiska między innymi Politechniki Morskiej, Uniwersytetu Szczecińskiego, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie, Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku, Wojskowej Akademii Technicznej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Akademii Nauk Stosowanych w Wałczu, Politechniki Koszalińskiej, Akademii Sztuki w Szczecinie czy Politechniki Gdańskiej. Swoje stoiska mieli też żołnierze i Policja.

 


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
2
Godzin
4
9
Minut
0
6
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.