94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W piątek 17 listopada mieliśmy przyjemność obejrzeć sztandarowy spektakl profilaktyczny Teatru STOP z Koszalina pt. "Dealer".
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Spektakl jest programem, który wykorzystując elementy dramy w dość niekonwencjonalnej formie scenicznej traktuje o problemach alkoholowych. Porusza temat sprzedaży i powszechności spożywania alkoholu, jego dostępności oraz mody na picie. Ważnym aspektem programu jest wskazywanie młodemu człowiekowi możliwości nieulegania presji otoczenia i umiejętności odmawiania. Program uświadamia jak bolesne skutki może przynieść częste lub zbyt wczesne spożywanie alkoholu, łącznie z utratą pracy, opinii, zdrowia, rodziny a nawet życia. W interaktywnym programie wzięli udział również uczniowie naszej szkoły– Oliwia Rutkowska i Paweł Drzewiecki z klasy 3 TL.

Obsada Dealera:

Ojciec- Mieczysław Giedrojć
Dealer Młodszy – Daniel Kalinowski
Dealer Starszy- Mirosław Gliniecki
Muzyk (trąbka)- Waldemar Tomaszewski 


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
2
Godzin
5
9
Minut
3
5
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.