94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

30 listopada w naszej szkole odbyły się tradycyjnie otrzęsiny klas pierwszych.
W wydarzeniu udział wzięli uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami. Dzielnie do konkurencji przystąpiły klasy technikum leśnictwa, weterynarii, ochrony środowiska, agrobiznesu, żywienia oraz klasa liceum ogólnokształcącego.
 

3.5 1 1 1 1 1 Głosowanie 3.50 (2 Głosów)

 

Podczas zabawy można było zobaczyć jak pomysłowi, wysportowani i pozytywnie szaleni są nasi uczniowie.
Z godną podziwu determinacją wykazały się kociaki oraz wychowawcy w konkurencjach przygotowanych przez klasy drugie. Mogliśmy zaobserwować jak szybcy są w biegu z piłką do kosza, w zaprzęgach ujeżdżających worek, a także jak zwinni są w tańcu z wychowawcą. Dodatkowo podczas imprezy mogliśmy zaobserwować kucharzy, klauna, rockmana z gitara, wróżki oraz fruwające konfetti.
Trudne i skomplikowane zadanie przypadło jury, które miało sprawiedliwie punktować ambitne kociaki („miau”). Jeszcze przed ogłoszeniem ostatecznych wyników pani dyrektor Joanna Buzała musiała delikatnie, ale stanowczo pozbawić koty ogonów aby stali się pełonprawnymi uczniami naszej szkoły.
W konsekwencji udało się i wygrała klasa „weterynarzy”. Gratulujemy!!!
Nad całością przebiegu otrzęsin perfekcyjnie panowała klasa II technikum leśnego oraz niezawodna Alicja i Natalia.
Dziękujemy


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

3.5 1 1 1 1 1 Głosowanie 3.50 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Time passed:
1
1
1
Dni
1
4
Godzin
1
9
Minut
3
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
44.200.27.215

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.