94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Ostatnie przed feriami zajęcia z klasą I TOŚ z Zespół Szkół Nr 6 im. St. Staszica w Szczecinku zdominowały ryby. 

 

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

 

 W ramach przedmiotu monitorowanie stanu zanieczyszczeń środowiska uczniowie mieli okazję aby zapoznać się z budową anatomiczną ryb przeprowadzając sekcję i opisując poszczególne narządy i części ciała ryb. Pomocami dydaktycznymi na dzisiejszych zajęciach były lin i okoń. Była też okazja aby też mieć okazję aby stwierdzić jak ważnym elementem ekosystemów są ryby. Skorzystaliśmy z sali sekcyjnej mieszczącej się w oddanym we wrześniu 2023 budynku szkolnej weterynarii


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Time passed:
1
1
1
Dni
1
3
Godzin
3
5
Minut
3
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
44.200.27.215

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.