94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

fotka 0119 czerwca 2009 roku Nasza Szkoła była organizatorem Powiatowego Zakończenia Roku Szkolnego 2008/2009.

Czytaj więcej...

fotka 01W naszej szkole w okresie 15 – 21 czerwca 2009 roku gościła grupa 18 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych z Luneburga w Niemczech. Grupa niemiecka zwiedzała nasze miasto.

Czytaj więcej...

fotka 01W okresie 13 – 21 czerwca 2009 roku grupa 34 osób z naszej szkoły w ramach wymiany gościła w Szkole Zawodowej w Douai.

Więcej:

fotka 013 czerwca 2009 roku Grono Pedagogiczne pożegnało Panią Teresę Ostrowską, Panią Alicję Głuchowską i Pana Andrzeja Cyrana, którzy po wielu latach pracy w naszej szkole przeszli na zasłużoną emeryturę. 

Życzymy im udanego odpoczynku.

 

Czytaj więcej...

fotka 0228.05.2009 r. w naszej szkole odbyły się testy sprawdzające kandydatów do klas pierwszych LO specjalności piłka nożna oraz klasy strażackiej specjalność ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo. Testy sprawnościowe cieszyły się dużą ilością kandydatów na przyszłych piłkarzy i strażaków.

Czytaj więcej...

fotka 0226 maja 2009 roku odbyła się wycieczka dydaktyczna uczniów klasy II Technikum Weterynarii do Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Koszalinie. Celem wycieczki było zapoznanie się uczniów z zakresem badań przeprowadzanych przez Zakład.

Więcej:

fotka 01W dniach 21-24 maja 2009 roku na zaproszenie mgr Janusza Sienkiewicza, Dyrektora Zespołu Szkół im. St. Staszica w Świątkach, przebywała w Szczecinku 57 osobowa grupa Francuzów. W skład grupy wchodziła młodzież i nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły LEGTA Douai z Francji.

Czytaj więcej...

fotka 0114 maja odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach licealiady – zawody rejonowe. Nasze dziewczęta po zwycięstwie w mistrzostwach powiatu reprezentują nasz rejon.

Czytaj więcej...

fotka 017.05.2009 na strzelnicy sportowej przy ulicy szczecińskiej oraz terenach leśnych wokół jeziora Trzesiecko odbyły się zawody sprawnościowo obronne, zorganizowane przez Komendę Hufca ZHP w Szczecinku.

Czytaj więcej...

fotka 01Od 4 Maja 2009 roku maturzyści przystąpili do egzaminu maturalnego. W naszej szkole trud ten podjęło 105 maturzystów. W pierwszym dniu odbył się egzamin z języka polskiego w drugim z angielskiego.

Czytaj więcej...

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Perspektywy 2022

book library

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
2
Godzin
4
5
Minut
0
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.