94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

fotka 01Tradycyjne, już po raz dwudziesty drugi, w naszej szkole odbył się cykl imprez zwany Tygodniem Kultury. Od lat, podczas tych szczególnych dni, młodzież pod opieką nauczycieli organizuje różnego rodzaju kulturalne przedsięwzięcia.

Wspólnie bawimy się w teatr, uczniowie prezentują swoje talenty muzyczne, wokalne czy aktorskie. Tydzień Kultury to wyjątkowy czas, z jednej strony pełen radości i rozrywki, z drugiej refleksyjny i melancholijny. Program XXII Tygodnia Kultury był bogaty, ale przede wszystkim bardzo urozmaicony.
W dniu 23.04.2010r. Tydzień Kultury rozpoczął się spotkaniem z panem K. Zimnym - medalistą olimpijskim z Rzymu 1960 roku. Uczniowie mieli zatem okazję posłuchać żywej legendy lekkiej atletyki i dowiedzieć się, jak kiedyś podchodzono do rywalizacji i sportu. W spotkaniu uczestniczyli dyrektor szkoły Janusz Sienkiewicz, pan Jan Gulczewski nauczyciel wf naszej szkoły n- sędzia olimpijski w Atenach i Pekinie oraz pan Roman Toboła trener i wychowawca wielu wspaniałych lekkoatletów.


GALERIA ZDJĘĆ


 

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Perspektywy 2022

book library

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
9
1
Dni
0
0
Godzin
2
8
Minut
0
0
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
100.25.42.211

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.