94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

fotka 02W dniu 29.06.2012r odbyło się zakończenie roku szkolnego 2011-2012 klas I LO, II LO, I Tw, I Tż. Najlepszym uczniom, którzy uzyskali w klasach najwyższe średnie, świadectwa i nagrody .

Czytaj więcej...

fotka 01W dniu 28.06.2012r w sali kina Wolność odbyło się Powiatowe zakończenie roku szkolnego. uroczystość była doskonałą okazją do uhonorowania tych, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce i sporcie. Z naszej szkół wśród absolwentów szkół ponadgimnazjalnych najlepsza okazała się Aleksandra Kuriata z klasy III liceum ogólnokształcącego.

Czytaj więcej...

wykresUczniowie naszej szkoły, którzy w czerwcu 2012 przystąpili do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe odnieśli duży sukces. Wyniki tego egzaminu świadczą o bardzo dobrym przygotowaniu naszych absolwentów.

Czytaj więcej...

egzaminzawodowyW dniach 18-20.06.2012 w szkole został przeprowadzony egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Przystąpiło do niego 79 absolwentów w następujących zawodach: technik agrobiznesu, technik ochrony środowiska, technik weterynarii oraz technik żywienia i gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej...

fotka 11W dniach 16 -24.06.2012r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 6 im. St. Staszica w Szczecinku wraz z opiekunami Małgorzatą Bielicką, Alicją Głuchowską i Dariuszem Iglem oraz uczniami Zespołu Szkół nr 1 im. KEN z opiekunem Dorotą Dorożyńską przebywali w ramach współpracy w zaprzyjaźnionej Szkole Zawodowej w Douai.

Czytaj więcej...

szkW dniu 15.06.2012r uczniowie klasy I TW oraz I LO mieli okazję, w ramach Dnia Otwartego, do zapoznania się z działalnością Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku.

Czytaj więcej...

fotka 02Od 11 do 14 czerwca 2012 roku w naszej szkole przedstawiciele Krajowego Konsorcjum Szkoleniowego przeprowadzili dwa dwudniowe szkolenia w zakresie zastosowania komputera i wybranych programów komputerowych w procesie zarządzania gospodarstwem rolnym. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klas technikum weterynarii oraz technikum agrobiznesu wywodzący się z gospodarstw rolnych.

Czytaj więcej...

fotka 07W dniu 07.06.2012r odbył się test prawności fizycznej do klasy strażackiej Liceum Ogólnokształcącego. Do egzaminu przystąpiło 67 kandydatów do przyjęcia do szkoły. Musieli oni wykazać się sprawnością ogólna pokonując tor przeszkód w określonym czasie.

Czytaj więcej...

fotka 04W dniu 22.05.2012r klasy I LO, II a LO i II b LO uczestniczyły w zajęciach specjalistycznych. Uczniowie mieli okazje zapoznać się ze sprzętem specjalistycznym używanym w akcjach gaśniczych oraz przećwiczyć samą akcję gaśniczą.

Czytaj więcej...

biegiW dniu 22.05.2012r nasz zawodniczki uczestniczyły w Policach w Finale Wojewódzkiej Licealiady w biegach sztafetowych. Rywalizacja była duża, ostateczne nasze dziewczęta osiągnęły spory sukces, w sztafecie szwedzkiej zajęły II miejsce, a 4 x 100 IV miejsce.

Czytaj więcej...

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Perspektywy 2022

book library

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Time passed:
1
1
1
Dni
1
3
Godzin
4
2
Minut
1
2
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
44.200.27.215

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.