94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 27.06.2014r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. W tym dniu rok szkolny zakończyły tylko klas : I a LO, I b LO , II LO, I Tw, I Tż, I Tos/Ta. Pozostałe klasy zakończą rok szkolny po odbyciu praktyk w dniu 1.09.2014r. Podsumowania roku szkolnego dokonała pani dyrektor Lucyna Dyrla oraz najlepszym uczniom wręczyła świadectwa z paskiem i nagrody.

Czytaj więcej...

001W dniu 27.06.2014r w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku odbyło się uroczyste Powiatowo-Miejskie zakończenie roku szkolnego. Oficjalne zakończenie roku szkolnego zgromadziło w wielu znamienitych gości.

Czytaj więcej...

001W dniach 20-22.06.2014r z inicjatywy wychowawcy Jacka Bindasa odbyła się wycieczka klasy II Liceum Ogólnokształcącego o specjalności ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo. Uczniowie gościli w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „Caritas" p.w. Aniołów Stróżów, gdzie dyrektorem jest absolwent naszej szkoły ksiądz Piotr Popławski.

Czytaj więcej...

001W dniach 20-21.06.2014r nauczyciele i pracownicy naszej szkoły po trudach roku szkolnego wyjechali na wycieczkę do Chełmna , Torunia, Ciechocinka i Bydgoszczy. Mieli okazję wypocząć, odstresować się i zwiedzić ciekawe miejsca w tych miejscowościach.

Czytaj więcej...

001W dniu 13.06.2014r - piątek, przed Centrum Konferencyjnym Zamek odbyła się druga edycja Pikniku Europejskiego, w którym udział wzięli uczniowie szczecineckich szkół. Ideą imprezy było przybliżenie tradycji i kultury różnych państw należących do Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

pgk sam2Dnia 11 czerwca 2014 r młodzież II klasy Technikum Ochrony Środowiska odbyła zajęcia dydaktyczne w terenie, w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczecinku. Firma zajmuje się gospodarką odpadami na terenie miasta i gminy Szczecinek oraz na terenie sąsiadujących gmin.

Czytaj więcej...

001W dniu 10.06.2014 r. odbyły się testy sprawności uczniów gimnazjalnych kandydatów do klasy Liceum Ogólnokształcącego o specjalności ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo. Na sprawdzian zgłosiła się duża grupa kandydatów.

Czytaj więcej...

001W dniu 8.06.2014r w szczecineckim SAPiKu odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu literackiego „Opowiadanie z dreszczykiem", którego organizatorem była strona internetowa „Okiem na Horror".

Czytaj więcej...

plywanieW dniu 6.06.2014r na pływalni szczecineckiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. Uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczący sukces zajmując w klasyfikacji końcowej II miejsce.

Czytaj więcej...

001W dniu 05.06.2014r odbyły się ciekawe zajęcia. Pan Jacek Bindas nauczyciel historii i edukacji dla bezpieczeństwa uważa, że teoria musi być poparta praktyką, dlatego zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa odbywają się przy użyciu profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

Czytaj więcej...

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu. O co zadbać?

female worker studiesBądźmy szczerzy. Jeśli pracujesz lub uczysz się w domu i aktywność tę przeplatasz z gotowaniem obiadu lub oglądaniem serialu, jest spora szansa, że to nie zadziała. Podobnie zresztą jak w przypadku, gdy układasz się z laptopem w łóżku, a Twoja głowa tęskni za miękką poduszką. Żeby utrzymać właściwy poziom koncentracji i gładko radzić sobie z obowiązkami niedomowymi, warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej do tego przestrzeni, a także o kilka innych aspektów, o których też napomknę.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
Dni
2
3
Godzin
1
4
Minut
4
2
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.48.243

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.