94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 1.06.2015 r. o godz. 14:00 w całym kraju, również  na Placu Wolności przed ratuszem w Szczecinku, miał miejsce zryw wolnych serc. Szczecinecka policja wspólnie z Gimnazjum nr 1 postanowiła wyjść na wesoło.

Do akcji przyłączyli się uczniowie naszej szkoły z I LO klasy o profilu strażackim. Celem było pokazanie, że młodzi ludzie do dobrej zabawy nie potrzebują używek. Akcja już po raz kolejny organizowana jest w ramach ogólnopolskiego programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” i przez 60 sekund wspólnym gestem wybijano jego rytm: „Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami. Tylko 60 sekund. Tak niewiele, a znaczyć będzie tak bardzo dużo”. wszystko po to by w centrum miasta pokazać jak pięknie można się bawić - i co z tego, że padał deszcz i z każdą minutą robiło się coraz zimniej. Po odczytaniu odezwy społeczności PaT i zrywie wolnych serc wszyscy, jak okiem sięgnąć, zatańczyli Czekoladę.


GALERIA ZDJĘĆ

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 007

 

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 69

Wczoraj 94

Tydzień 163

Miesiąc 2404

Razem 337135

Gościmy

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
23.21.4.239

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
1
0
0
Dni
0
5
Godzin
5
3
Minut
5
7
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.