W dniu 24.09.2015r. klasa III Tw wraz  z opiekunami panią Iwona Dudaczyk – Mareczek, panami Władysławem Patałą oraz Krzysztofem Nowakiem, odwiedzili Centrum Szkolenia Jeździeckiego „Coval” w Białym Borze.

Na miejscu przywitała nas piękna pogoda oraz pan Piotr Tauba – pracownik ośrodka. Na początku mieliśmy okazję zapoznać się z zasadami postępowania z końmi oraz podstawowymi zasadami ich pielęgnacji. Nie zabrakło również fachowych informacji na temat  zdrowia koni.  Następnym punktem programu  były pokazy ujeżdżania, skoków przez przeszkody  oraz lonżowania. Poznaliśmy  także różnice w budowie siodeł i ogłowia. Odważni  mogli spróbować  jazdy konnej. Nie zabrakło także atrakcji kulinarnych. Zjedliśmy pyszny obiad, a przed wyjazdem czekało nas ognisko  i kiełbaski. Był to udany dzień pełen atrakcji.

Podobne wpisy