W dniach 14-17.09.2015r. odbyła się wizyta zawodoznawcza do Pragi z projektu „Najlepszy w zawodzie”. Uczniowie klasy IV TW z naszej szkoły wyjechali zwiedzić Pragę i podziwiać górskie krajobrazy.

W trakcie wycieczki uczniowie podziwiali malownicze uliczki starej Pragi i jej architekture, zobaczyli nocne życie w tym mieście ale też mieli okazje aby spróbować tradycyjnych potraw czy spędzić miło czas w swoim towarzystwie. Czechy zaskoczyły również ich pięknym ZOO w którym wypoczęli i zdobyli nową wiedzę, ale to nie wszystko w trakcie podróży. Zwiedzili też góry Izerskie, Karkonowski Park Narodowy, skocznię w Harrachow oraz wodospad Szklarka. W Polsce czekały na nich też atrakcje między innymi przejażdżka na zjeżdżalni grawitacyjnej. Przez wszystkie dni wycieczki pogoda i humor dopisywały wszystkim. Zachęcamy wszystkich uczniów do nauki abyście wy w przyszłości mogli otrzymać taką nagrodę.

Podobne wpisy