94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Świąteczno-Noworoczny czas był okazją do zaproszenia i spędzenia miłych chwil z naszymi byłymi pracownikami, aby wiedzieli, że zawsze o Nich pamiętamy i darzymy ogromnym szacunkiem.

 

1 1 1 1 1 1 Głosowanie 1.00 (1 Głosy)

 

 W czasie uroczystego spotkania Pani dyrektor Joanna Buzała złożyła wszystkim życzenia, a zaproszeni goście mogli posłuchać i wraz z uczniami pośpiewać kolędy oraz powspominać dawne czasy.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

1 1 1 1 1 1 Głosowanie 1.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu. O co zadbać?

female worker studiesBądźmy szczerzy. Jeśli pracujesz lub uczysz się w domu i aktywność tę przeplatasz z gotowaniem obiadu lub oglądaniem serialu, jest spora szansa, że to nie zadziała. Podobnie zresztą jak w przypadku, gdy układasz się z laptopem w łóżku, a Twoja głowa tęskni za miękką poduszką. Żeby utrzymać właściwy poziom koncentracji i gładko radzić sobie z obowiązkami niedomowymi, warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej do tego przestrzeni, a także o kilka innych aspektów, o których też napomknę.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Time passed:
1
1
1
Dni
1
4
Godzin
5
0
Minut
1
7
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
44.200.27.215

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.