94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001We wtorek 28 listopada odbyło się profilaktyczno - edukacyjne spotkanie z rodzicami. Zaproszeni goście uświadomili rodziców o zagrożeniach jakie występują w środowisku ich dzieci oraz o sposobach im przeciwdziałania. 
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

 

Psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szczecinku pani Agnieszka Kucharczyk poruszyła bardzo ważny temat ,,Zaburzenia depresyjne u młodzieży", natomiast dzielnicowy KPP w Szczecinku mł.asp.Krzysztof Bugaj - ,,Hejt w szkole ". Zebranie odbyło się w ramach realizacji Szkolnego Programu Wychowawczo- Profilaktycznego.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu. O co zadbać?

female worker studiesBądźmy szczerzy. Jeśli pracujesz lub uczysz się w domu i aktywność tę przeplatasz z gotowaniem obiadu lub oglądaniem serialu, jest spora szansa, że to nie zadziała. Podobnie zresztą jak w przypadku, gdy układasz się z laptopem w łóżku, a Twoja głowa tęskni za miękką poduszką. Żeby utrzymać właściwy poziom koncentracji i gładko radzić sobie z obowiązkami niedomowymi, warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej do tego przestrzeni, a także o kilka innych aspektów, o których też napomknę.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0

Wczoraj 89

Tydzień 267

Miesiąc 1630

Razem 444581

Gościmy

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
2
Dni
0
0
Godzin
3
9
Minut
4
5
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.207.129.175

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.